VI. mezinárodní výstava profesionálních uměleckých panenek, loutek a medvídků Teddy

VI. International Exhibition of Art Dolls, Marionettes and Teddy Bears

VI. Международная выставка авторских кукол, марионеток и тедди-медведей

Soutěž Doll Prague 2021

Soutěž pořádá ART CZ z.s. Soutěžní exponáty budou vystaveny v expozici organizované ART CZ z.s.

                           Téma pro rok 2021

"Magický svět divadla na kolech"

 

Výsledky soutěže Doll Prague 2019 – umělecké panenky.

1. Hlavní kategorie — tematická

1. Ella Kochetkova  RU / 4 Bílá křídla

2. Olga Moiseeva RU/ 11  Sen o fotbale

3. Viktoria Kostina ČR  /18 Neznámá v zelenem

----------------------------------------------------------------

bez zadaného tématu:

 

2. Panenky z "tvrdých" materiálů

1. Daiva Jociunskiene  LI 

2. Ella Kochetkova  RU / 22  Bílý pták

3. Hana Uhlįková  ČR / 33 Něha

 3. Panenky z "měkkých" materiálů

1. Renata Gołaszewska-Adamczyk  Pl

2. Hanna Tsukanova  UA / 38 Jarní probuzení

3. Hanna Tsukanova  UA / 39  Holka v modrém pyžamu

 4. BJD panenky - kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžích

 5. Miniaturní panenka - kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžích

 6. Panenka — marioneta

1. Aleš Mertl  ČR/  50  Malý princ

 7. Kostým panenky

1. Irina Kriakova  RU/ 54 Pěší důstojník 18. století

 8. Panenky — kompozice

1. Milena Jakubíková,  ČR + Svetlana Troitskaya ČR / 60 Sen dětí v 20. letech

 

Výsledky soutěže Doll Prague 2019 Teddy Bear 

9. Medvěd Teddy - hlavní tématická kategorie

1. Jana Masaříková   ČR / 64 ALL ZHEIMER

10. Klasický medvěd Teddy

1. Hana Pořízková ČR / Ferdinand Brtník

11. Medvěd Teddy v retro stylu

1. Galina Govorova RU / 74 Můj starý kamarád

2.  Milada Uhrová  ČR / 75 ARNOŠT KOŠERA

12. Medvěd Teddy miniaturní

1. Milena Jakubíková  ČR / 82 Štěně

2. Tatiana Besfamilnaya RU/ 77 Polinka

13. Přítel medvěda Teddyho

1. Galina Govorova RU / 90 Louskáček

2. Nadezda Uibopuu EE / 84 Marie

3. Marina Lvova RU/ 83 Je čas spát

14. Medvěd Teddy — KREATIVNÍ

1. Larisa Zhigareva  RU/ 93 Marek

2. Hanna Werkowicz PL / 93 Snílek

3, Mariia Shestak UA/ 97 Panda Lucerna

15. Medvěd Teddy — MÓDNÍ

1. Larisa Zhigareva RU/ 100 Frant Franz

 

Juniorská soutěž  

(určeno pro děti ve věku 8 - 15 let)

Panenky:

1. Mariana Hudcova  ČR / 14 Kočičí princezna

2. Hanna Lidia Adamczyk PL / 15 Hanna Lidia Adamczyk

3. Valeria Touzov IL / 7 Ospalý chlapec

Medvidci:

1. Keren Kogan IL / 18 Nejpůvabnější

2. Maria Makashova   RU / 26 Krysa Matilda

3. Emilia Petrol IL / 22  Čolek

 

Soutěžící  2019:  

Alexandrova Julia, CZ

Aliyeva Farah, AZ

Andrlová Helena, CZ

Benešová Kateřina, CZ

Benešová Petra, CZ

Besfamilnaya Tatiana, RU

Bezusko Liudmyla, PL

Biscaioli Diana,I T

Boháč Marek, CZ

Campino Ana, PT

Csenge Bíborka Bertaux, CH

Danišová Veronika, CZ

Dimitriu Yevheniia, UA

Fantinel Anna,I T

Filippova Tatiana, RU

Gołaszewska-Adamczyk Renata, PL

Govorova Galina, RU

Hanzelková Marketa, CZ

Holda Katarzyna, PL

Illár Szilvia, HU

Jackson Alison, VB

Jakubíková ilena, CZ

Kail Alexander, CZ

Kalashnikova  Kateryna, UA

Kireeva Natalia, CZ

Kiss-Vörös Mónika Emília, AT

Kochetkova Ella, RU

Kolomiiets Viktoriia, UA

Kostina Viktoria, CZ

Krčál Václav, CZ

Kriakova Irina, RU

Křížová Blanka, CZ

Kubelková Ivana, CZ

Kusková Jana, CZ

Laňová Božena, CZ

Lukianova Alla, CA

Lvova Marina, RU

Mamadieva Liliia, RU

Masaříková Jana, CZ

Mertl Aleš, CZ

Moiseeva Olga, RU

Nazarova Kamilla, AZ

Nováková Miroslava, CZ

Popova Olena, UA

Pořízková Hana, CZ

Přeučilová Irena, CZ

Rouse Jennifer, VB

Savchenko Oleksandra, UA

Savenko Zhanna, RU

Sennikova Mariya, RU

Šerá Lýdia, CZ

Shestak Mariia, UA

Shirokova Nadezda, RU

Sidó Veronika, CZ

Troitskaya  Svetlana, CZ

Tsukanova Hanna, UA

Uhlįková Hana, CZ

Uhrová Milada, CZ

Uibopuu Nadezda, EE

Werkowicz Hanna,P L

Yordanov Yulian, BG

Zhigareva Larisa, RU

 Žilková Monika, CZ

 

Zvláštní juniorská kategorie ve věku 8 - 15let

Adamczyk Hanna Lidia, Pl

Ashumova Aydan, ČR

Hudcova Mariana, ČR

Sergeychuk Sofia, IL

Freinklah Mical, IL

Kasperska Nataliia, UA

Kharnam Yasmin, IL

Kluev Motya, IL

Kogan Keren, IL

Kučerová Leona, ČR

Makashova Maria, RU

Petrol Emilia, IL

Petrov Alisa, IL

Sakharova Lolita, RU

Serebro Jacob, IL

Touzov Valeria, IL

 

kontakt:
Marlaine Verhelst:
marlaine@home.nl
Marina Dorogush: competition@dollprague.com

 

 

Katalog

Bude se prodávat během výstavy a zasílán sběratelům panenek, medvídků Teddy a loutek. 
Je to skvělá příležitost prezentovat a prodat své výrobky!
Počet stran je omezen. Jdeme na to!