Mezinárodní výstava profesionálních uměleckých panenek, loutek a medvídků Teddy

International Exhibition of Art Dolls, Marionettes and Teddy Bears

Exposition internationale de poupées d'art, de marionnettes et d'oursons Teddy

Международная выставка авторских кукол, марионеток и тедди-медведей

Soutěž Doll Prague 2024

Soutěž pořádá ART CZ z.s. Soutěžní exponáty budou vystaveny v expozici organizované ART CZ z.s.

                           Téma pro rok 2024

"Hudba je jazykem citu"

(Bedřich Smetana)

 

Výsledky soutěže Doll Prague 2023 – umělecké panenky.

1. Hlavní kategorie — tematická

1. Lubomír Královič a Zoja Volková CZ / Původ hvězd

2. Natalia Zaikovska UKR/ Patrik the key keeper

3. Nadezda Jekimenkova LAT/Berry Fairy

----------------------------------------------------------------

 

 

2. Panenky z "tvrdých" materiálů

1. Nadia Dutka UKR/ Prince

2.Ala Růžičková CZ/ Collet

3. Alina Zaviriukha UKR/ Nezlamna Ukrajina

 3. Panenky z "měkkých" materiálů

1. Svitlana Kolesnik UKR/ Mechta

2. Tereza Hajná CZ/ Z náhorních plošin

3. Tereza Hajná CZ/ Kloboučnice

 4. BJD panenky - kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 5. Miniaturní panenka -kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 6. Panenka  marioneta- kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 7. Kostým panenky-kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 8. Panenky — kompozice

1. Monika Žilková CZ/Klučiči tajemství 

2.Ala Růžičková CZ/ Love forever

3.Nadiya Dutka UKR/ A girl with a dragon

 

Výsledky soutěže Doll Prague 2023  Teddy Bear 

9. Medvěd Teddy - hlavní tématická kategorie

1. Jitka Halaštová/ CZ Frida

2.Svitlana Kolesnik UKR/ White crow

3.Daria Maksimczyk POL/ Mr.Owl

 

10. Klasický medvěd Teddy-kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 

11. Medvěd Teddy v retro stylu-kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících

 

12. Medvěd Teddy miniaturní

1. Lenka Přesličková CZ/ Rošťak

2. Hana Pořižková CZ/ Vášik na procházce 

3.Nadezda Uibopuu EST/ Daniela

13. Přítel medvěda Teddyho

1.  Svitlana Kolesnik UKR/ cat

2. Nadezda Uibopuu EST/ Maritta

3. Daria Maksimczyk POL/ My Corgi

14. Medvěd Teddy — KREATIVNÍ

1.Alena Susser CZ/ Antonia

2. Nadezda Uibopuu EST/ Ursula

3,Jitka Halaštová CZ/ Newton

15. Medvěd Teddy — MÓDNÍ

kategorie byla zrušena pro malý počet soutěžících 

 

Juniorská soutěž

(určeno pro děti ve věku 8 - 15 let)

 

1.Zaruji Voloshina UKR/ Domovenky

2.Leona Kučerová CZ/ Malá čarodějnice

3.Nikita Bojarenko UKR/ Dragon

Nejlepší kombinace materialu a barvy/ Nikol Páterová CZ

Nejlepší fantazijní dílo: Alisa Masolov (Karandash Art) ISR

Nejlépe zvolené proporce: Daniela Shalelashvili ( Karandash Art) ISR

Nejvíce autentické dílo: Liel Zilberg (Karandash Art) ISR

Nejlépe vypracované dílo: Anastasiya Ignatiev (Karandash Art) ISR

Nejlepší kombinace materiálů: Anastasiya Ignatiev (Karandash Art) ISR

Nejlepší kombinace materiálů: Michal Freinkan (Karandash Art) ISR

Nejlepší úsměv/výraz dila/Roman Nazarenko UKR

Nejíce pozitivní dílo/ Dasha Gricenko UKR

Nejlepší textilní technika/ Polina Molochkova UKR

Nejlepší výraz/ Dasha Klimenko UKR

Originální využiti textilní techniky/ Nina Gudzovska UKR

Nejlepší kresba díla/ Polina Kidalova

Dílo s nejvýraznějším obličejem/ Sofie Fedorischeva UKR

Nejvíce kreativní dílo/ Oleg Demianchuk UKR

Nejlépe filcovaný exponát/ Tania Koval UKR

Nejlépší barevná kombinace/ Alisa Gončarova UKR

Nejlépe vypracované dílo/ Hana Luchko UKR

Nejlepší fantazijní vypracovaný/ Ewelina Maksimczuk POL

Nejlepší barvy/ Ewelina Maksimczuk POL

Nejlepší fantazie a konstrukce/ Katerina Harkavenko UKR

 


Soutěžící  2023: 

 

Nadezda Uibopuu.              EST

Lýdia Šerá                          CZ

Tereza Rivona                    CZ

Klarissza Kis                      HUN

Vira Bochar                       UKR

Svitlana Kolesnik               UKR

Vladimíra Hurdálková       CZ

Alena Süsser                      CZ

Oltna Lokatyr                     UKR

Monika Žilkova                  CZ

Natalia Zaikovska              UKR

Irena Přeučilová                 CZ

Mila Bossowska                 POL

Zdenka Hlavatá                  CZ

Božena Laňová                  CZ

Lenka Přesličková             CZ

Jana Linková                     CZ

Ľubomir Kralovíč a

Zoja Volková                     CZ

Veronika Sído.                  CZ

Alina Zaviriukha              UKR

Yuliyan Yordanov.            BGL

Jitka Halaštová                 CZ

Hana Pořížková                CZ

Jana Masaříková               CZ

Alison Jackson                 UK

Tereza Hajná                    CZ

Daria Maksimczyk          POL

Karolina Kovačíková.      CZ

Svitlana Strynadkina       UKR

Sofia Shtepa                    UKR

Ala Růžičková                CZ

Nadia Dutka                    UKR

Nadezda Jekimenkova.    LAT 

 

Juniorská kategorie 8-15 let

 

 

 

Karandash ART:

Liel Zilberg                     ISR

Alisa Masolov.                ISR

Daniela Shalelashvili.     ISR

Tanya Semenov.            ISR

Ananstasiya Ignatiev.     ISR

Michal Freinklah.            ISR

Katerina Harkavenko.     Ukr

Roman Nazarenko          Ukr

Dasha Gricenko              Ukr

Polina Molochkova         Ukr

Dasha Klimenko             Ukr

Nina Gudzovska             Ukr

Polina Kidalova               Ukr

Sofie Fedorischeva         Ukr

Oleg Děmianchuk           Ukr

Tania Koval                     Ukr

Alisa Goncharova           Ukr

Hanna Luchko                Ukr

Zaruji Voloshina              Ukr

Nikita Bojarenko             Ukr

Leona Kučerová             CZ

Nikol Páterová.               CZ

Ewelina Maksimczyk      POL

 

 

 

 

 

 

Sponzor soutěže:

Katalog

Bude se prodávat během výstavy a zasílán sběratelům panenek, medvídků Teddy a loutek. 
Je to skvělá příležitost prezentovat a prodat své výrobky!
Počet stran je omezen. Jdeme na to!